Kā balināt zobus ar aktīvo ogli?

Kas ir aktīvā ogle?

Aktīvā ogle ir ļoti absorbējoša viela. Tā noņem toksīnus, kad tie pieskaras ogles virsmai. Toksīni neuzsūcas organismā, bet tiek izvadīti no gremošanas sistēmas, līdz ar pašu aktīvo ogli, pie kuras tie ir piesūkušies.

Ogle nav viela, ko vajadzētu lietot regulāri, jo tā var izraisīt aizcietējumus un bloķēt minerālu absorbāciju. Tāpat to nedrīkst sajaukt ar piena produktiem vai daudziem pārtikas produktiem, jo ​​tie samazina tās efektivitāti. Ogle lielās devās var izraisīt arī dehidratāciju, tāpēc ir svarīgi patērēt pietiekamu daudzumu ūdens.

Kā aktīvā ogle balina zobus?

Pētījumos noskaidrots, ka pat tad, ja aktīvā ogle uz laiku padara muti ļoti melnu, tai ir tāds pats efekts uz pigmentāciju, kā uz toksīniem – kad tā tiek uzņemta: tā noņem traipus.
Kad ogļu melnums tiek nomazgāts, ir redzama zobu tūlītējā tīrība un gludums. Pēc dažām lietošanas reizēm zobi kļūst ievērojami baltāki.

Turpmākie pētījumi, parāda, ka aktīvā ogle var palīdzēt mainīt mutes pH un veselību, un tādējādi tā ir efektīva, lai novērstu mutes dobuma kairinājumus un iznīcinātu sliktās baktērijas. Protams, pirms šīs vai kādas citas vielas lietošanas iekšīgi ir svarīgi vērsties pēc padoma pie sava ārsta un zobārsta.

Kā lietot aktīvo ogli zobu balināšanai?

  1. Ieteicams izmantot divas zobu sukas- vienu ogles uzklāšanai un otru – mutes tīrīšanai. Ir noderīgs arī trauks ar ūdeni mutes skalošana.    
  2. Iemērciet tīru, mitru zobu suku ogles pulverī (vai izberiet ogles kapsulu uz zobu sukas).
  3. Noliecieties pār trauku ar aktīvo ogli un ātri ielieciet zobu suku mutē (tas ir, lai izvairītos no traipiem uz apģērba, izlietnes utt.).
  4. Tīrīet zobus ar mazām, ļoti maigām apļveida kustībām, lai uz visiem zobiem uzklātuogļu pulveri. Ļaujiet tam darboties aptuveni 2 minūtes.
  5. Izspļaujiet un izskalojiet muti, līdz mutē ir dzidrs ūdens.
  6. Iztīriet zobus ar tīro zobubirsti, līdz mutē vairs nav melnuma.
  7. Mute jutīsies pārsteidzoši tīra! Izmantojiet tik bieži, cik nepieciešams.

Kur dabūt aktīvo ogli?

Lielākā daļa dabīgo preču veikalu plauktos ir atrodama aktīvā ogle pulveru vai kapsulu veidā, un tā ir pieejama arī tiešsaistē, arī aptiekās. Pārliecinieties, ka ogle ir no koksnes vai kokosriekstu avotiem, nevis uz naftas bāzes. Ir arī ļoti svarīgi atzīmēt atšķirību starp pārtikas / papildinātās aktivētās ogles un citām kokogles formām.

Cerams, ka tas pats par sevi saprotams, bet iesakam: Lūdzu, nelietojiet citu ogli, izņemot mutes dobumā vai iekšīgi aktīvo ogli. Nelietojiet atlikušo ogli no grila vai kokogļu briketes. Neizmantojiet kokogļu zīmuļus vai cita veida kokogles.

Vai šis raksts Tev noderēja?
Sending
User Review
4 (7 votes)