Kādas ir profesionālās balināšanas izmaksas?

zobu balināšana ar lāzeri

Profesionālās balināšanas cena var atšķirties atkarībā no:

  • Zobārsta, pie kura izvēlaties iet
  • Vai jums ir lāzera balināšana, pielāgotas kapes vai abi
  • Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties sistēmu ar “zīmolu” vai bez

Kas ir lētākais variants?

Lētākais variants ir pielāgotās kapes (kas ir mūsu ieteikums neatkarīgi no izmaksām) un izvēlēties zobārstu, kurš piedāvā iespēju izvēlēties produktus “bez zīmola”. Opcija, kam nav firmas zīmes, ir lētāka, jo to piedāvā tieši jūsu zobārsts, nevis tā ir daļa no zīmola piedāvājuma, kas nāk ar savu iepakojumu un savu balināšanas gēla formulu. Jūs varētu maksāt no 100 līdz 200 eiro par kapēm un pietiekamu daudzumu gēla pirmajai balināšanai. Pēc tam tas var izmaksāt aptuveni 4 eur mēnesī, lai turpinātu balināšanu un saglabātu zobu krāsu.

Kāpēc dažas iespējas ir tik dārgas?

Visdārgākās profesionālās balināšanas iespējas ietver lāzera balināšanu + pielāgotās kapes, bet lētākas iespējas piedāvā tikai pielāgotās kapes. Ar lāzera balināšanu vispirms ir nepieciešama ārstēšana operācijas laikā (kas izmaksā vairākus simtus eiro), tad jūs to papildināt ar pielāgotām kapēm. Lāzerterapija rada “tūlītējus rezultātus”, kas, kā jau iepriekš paskaidrots, ir galvenokārt tāpēc, ka zobi ir dehidrēti. Šie rezultāti izzūd pēc pāris dienām, un jūs sākat balināšanu ar kapēm. Ja vien jūs nevēlaties šo sākotnējo „balto balināšanu”, varat arī ietaupīt laiku un naudu un izvēlēties tikai kapju balināšanas sistēmu.

Kāda ir atšķirība starp dažādiem profesionālo zobu balināšanas zīmoliem?

Iespējams, jūs redzējāt dažādus zīmolus, kas minēti kopā ar profesionālo balināšanu, kas var vēl vairāk sajaukt produktu piedāvājumu. Gala produkts ir tāds pats – jūs galu galā ar balinātiem zobiem – bet brauciens ir nedaudz atšķirīgs katram produktam.

Parasti viens zobārsts piedāvās konkrētu balināšanas preču markas veidu, nevis to klāstu, vai arī tie var piedāvāt „bez zīmola” iespēju, kas var būt lētāka.

Daži no pieejamajiem zīmoliem ietver:

  • Philips Zoom
  • Enlighten Teeth Whitening
  • Boutique Teeth Whitening
  • Poladay/ Polanight (SDI)
  • Whitewash Laboratories

Vissvarīgākais ir tas, ka zobus balina kvalificēts zobārsts, izmantojot metodi, kas jūs apmierina gan fiziski, gan finansiāli.

Philips Zoom

Piedāvā vai nu lāzera balināšanu, pielāgotu kapju balināšanu, vai abu kombināciju. Iespējams, ka kapes būs aptuveni eur 250, un lāzera balināšana pati par sevi būs aptuveni eur 450. Abu kombinācija būs eur 550 un uz augšu.

Enlighten Teeth Whitening

Ar Enlighten jums nav iespēju izvēlēties vienu vai otru, cenā ietilpst gan lāzera balināšana, gan pielāgotas kapes. Parasti cenas sākas no eur 550, kas ietver lāzera + pielāgotās kapes.

Boutique Teeth Whitening

Boutique piedāvā tikai pielāgotās kapes. Cenas parasti sākas aptuveni 300 eur apmērā.

Poladay/ Polanight

SDI piedāvā tikai pielāgotās kapes. To cena sākā no 250 eiro.

Whitewash Laboratories

Whitewash piedāvā vai nu lāzera balināšanu, pielāgotu kapju balināšanu, vai abu kombināciju. Pielāgota kapju balināšanas cena parasti sāksies aptuveni no eur 350. Lāzera balināšanas + pielāgoto kapju cenas parasti sākas no aptuveni 500 līdz 550 eur.

Kāpēc izvēlēties lāzera balināšanu, ja tā ir dārgāka (un sāpīgāka)?

Ņemot vērā lāzera balināšanas trūkumus, kāpēc kāds to izvēlētos? Iemesls var būt neskaidrība par to, vai ir nepieciešams sasniegt baltus zobus, vai arī tāpēc, ka viņi vēlas konkrētu balināšanas sistēmu, piemēram, Enlighten, kas nesniedz kapes bez lāzera balināšanas. Ar lielāko daļu lāzera balināšanas jūs galu galā saņemat arī kapju sistēmu. Šī sistēma balina zobus, bet lāzera balināšana dehidrē tos, lai radītu tūlītējus rezultātus (kas pēc tam izbalē tuvākajās dienās). Ja nevēlaties tūlītēju balināšanu, ko piedāvā lāzera terapija, labāk izvēlēties kapes.

Vai šis raksts Tev noderēja?
Sending
User Review
0 (0 votes)