10 labākās zobus balinošās zobupastas

Balinošās zobupastas

Lai gan tik daudzi zobupastu zīmoli reklamē savu zobu pastu kā 100% iedarbīgu – ka tā atbrīvos cilvēkus no zobakmens un balinās zobus,  tikai dažas no tām patiesībā strādā tik labi un tā, kā tiek reklamētas. Patiesībā, tikai dažas zobu pastas un mutes skalošanas līdzekļi var veiksmīgi novērst zobu un smaganu problēmas, vienlaikus aizsargājot zobus. Šie produkti parasti ir labi pazīstami ar to efektivitāti, jo tos parasti izgatavo populāri zīmoli. Tas ir ļoti svarīgi, ja runa ir par higiēnas produktiem, jo ​​īpaši tiem, kurus jums vajadzētu izmantot tik bieži.

 

Runājot par balinošajām zobu pastām, jāatzīmē, ka izvēle ir nedaudz ierobežota, tāpēc ir jāpavada zināms laiks, lai izpētītu un uzzinātu par to, kādai ir jābūt labai zobu balināšanas zobupastai. Tas ir tāpēc, ka katra atsevišķa zobu pasta ir izstrādāta, lai atrisinātu konkrētu mutes problēmu, jebko no zobu jutīguma līdz emaljas atjaunošanai vai elpas atsvaidzināšanai. Paturot to prātā, ļaujiet mums noskaidrot, kādas ir desmit labākās zobu balināšanas zobupastas, kas nopērkamas veikalos, aptiekās un internetā. Pirms esi noskaidrojis sev vēlamāko zobu pastu, aplūko to, ko meklēt zobu balinošā pastā.

  • Aktīvās ogles zobu balinoša zobupasta (Bamboo Charcoal)

Aktīvās ogles balināšanas zobupastas sastāvā ir dažas no visefektīvākajām sastāvdaļām, kuras var izmantot zobu balināšanai – tā sastāv no ogles, kas attīra zobus, neradot bojājumus emaljai. Ar spēju noņemt visas baktēriju un baktēriju pēdas, tai ir smalka piparmētru garša, kas palīdz uzturēt svaigu visas dienas garumā. Izgatavota uz dabiskas augu bāzes, šī zobu pasta nesatur nekādas kaitīgas ķimikālijas vai fluorīdus. Pateicoties aktīvajam jonam, tā arī novērš visus kafijas un smēķēšanas radītos traipus.

  • Opalescene

Šī zobupasta ir augstas kvalitātes produkts, kas palīdz stiprināt zobus un noņemt traipus no zobu virsmas. Tā satur augstākās kvalitātes dabīgās sastāvdaļas- svaigo piparmētru, kas ne tikai saglabā muti svaigu, bet arī iznīcina baktērijas un baktēriju izraisīto slikto smaku. Tā arī novērš zobu bojāšanos, nodrošinot, ka zobi tiek aizsargāti no jebkāda veida bojājumiem visas dienas garumā.

  • Crest 3D White Foaming Clean

Crest 3D White Foaming Clean baltinošā zobu pasta ir augstas kvalitātes produkts, kura mērķis ir balināt zobus, novēršot visas virsmas traipu pēdas līdz pat 80%. Tas arī palīdz aizsargāt zobus no nokrāsošanas, aizsargājot tos, pateicoties tā īpašajām sastāvdaļām. Pateicoties fluorīdam, tas aizsargā zobus un nostiprina emalju. Unikāli izstrādāts visu veidu zobiem, šo zobu pastu var izmantot arī tie, kuru problēma ir īpaši jutīgi zobi.

  • Activated Coconut Charcoal Whitening Toothpaste

Aktīvās ogles balināšanas zobupasta8i ir dabiska formula, kas satur aktīvās ogles un kokosriekstu, kas cīnās ar baktērijām un kas ir ideāli piemērots zobu un smagu veselībai. Pateicoties šajā zobu pastā esošajai kokosriekstu eļļai, tas palīdz novērst zobu un smaganu bojāšanos. Bez jebkādām kaitīgām ķīmiskajām vielām, ieskaitot SLS un fluorīdus, tas palīdz novērst visus kafijas, smēķēšanas, sodas u.c. radītos traipus. Ideāli piemērots ikdienas lietošanai, tā ir labākā izvēle tiem, kam ir jutīgi zobi un smaganas.

  • Arm & Hammer Truly Radiant

Ja jūsu mērķis ir tīrīt, balināt un stiprināt zobus un to emalju, Arm & Hammer fluora zobu pasta ir ļoti laba izvēle, jo zobupasta ir augstas kvalitātes produkts, ko iesaka lielākā daļa zobārstu. Tās sastāvs ir bez kaitīgām ķimikālijām, šī zobu pasta satur dzeramo sodu, kas ir efektīvs zobu balināšanas līdzeklis, kā arī kalcijs, kas ne tikai stiprina zobus, bet arī palīdz tos mineralizēt. Tajā pašā laikā šī konkrētā zobu pasta palīdz novērst zobu traipus un krāsas plankums, kā arī novērš to atkārtotu parādīšanos ilgtermiņā.

  • Sensodyne 24/7 Sensitivity Protection Extra Whitening

Ar spēju mazināt zobu jutīgumu, Sensodyne zobupasta aizsargā zobus un smaganas no baktērijām. To iesaka zobārsti visā pasaulē. Šī zobu pasta noņem traipus un atsvaidzina elpu. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, tīriet zobus divas reizes dienā un pasargājiet tos no karstiem un aukstiem dzērieniem, vienlaikus saglabājot zobus baltus un aizsargājot visu dienu.

  • Colgate Optic White Express

Pateicoties savai unikālajai balināšanas formulai, Colgate Optic White Express zobupasta nodrošina baltākus, tīrākus zobus pēc 3 dienu regulāras tīrīšanas. Tā satur ūdeņraža peroksīdu, un atšķirībā no vairuma zobu pastu šī produkta sastāvā ir divas reizes aktīvākas balināšanas sastāvdaļas, kas rada efektīvus rezultātus mazāk nekā četru nedēļu laikā. Ideāli piemērots ikdienas lietošanai, šī zobu pasta nodrošina pienācīgu aizsardzību laika gaitā, ja to lieto regulāri.

  • Rembrandt Intense Stain Whitening toothpaste

Kā viens no efektīvākajām šajā cenu diapazonā ir šī konkrētā Rembrandt zobu pasta, kas cīnās pret visstingrākajiem un noturīgākajiem traipiem, kurus nevar noņemt ar parastu zobupastu. Šis zobupasta ar dabīgu traipu apkarošanas elementu un mikropulēšanas līdzekļu maisījumu nostiprina un atjauno emalju un smaganas, kā arī pulē zobus, novēršot vīna, kafijas un tabakas radītos traipus.

  • Tom’s of Maine Antiplaque and Whitening toothpaste

Izgatavots no augstākās kvalitātes dabīgām sastāvdaļām, Tom’s of Maine Antiplaque fluorīdu nesaturošās zobu pastas mērķis ir tīrīt un balināt zobus, efektīvi likvidējot krāsas plankumus un baktērijas. Tās formula nesatur fluorīdus un visas citas kaitīgās ķimikālijas, saldinātājus, krāsvielas vai papildu garšas. Pieejamaa piparmētru svaigā garšā, tā ne tikai saglabā svaigu elpu visas dienas garumā, bet arī palīdz ilgtermiņā cīnīties ar zobakmeni.

  • Denta Expert Activated Charcoal Teeth Whitening Toothpaste

Izgatavota no 100% dabīgām sastāvdaļām, šī aktīvās ogles zobupasta ir ideāla izvēle ikdienas lietošanai. Izstrādāta tā, lai sniegtu tūlītējus rezultātus jau pirmajā lietošanas reizē, šī zobu pasta balina zobus, stiprina emalju un novērš visus traipus, ko rada kafija, smēķēšana vai jebkurš cits zobu krāsošanas ieradums. Piedāvājot vēsu piparmētru garšu, tā saglabā muti svaigu un tīru, vienlaikus novēršot sliktu smaku. Kopumā tā ir viena no labākajām pieejamajām balinošajām zobu pastām, un tās pašreizējā popularitāte ir labs rādītājs, cik efektīva tā var būt, lietojot to regulāri.

Vai šis raksts Tev noderēja?
Sending
User Review
4.6 (5 votes)