Labākie zobu balināšanas komplekti 2022

labākie zobu balināšanas komplekti

Pat ja jūs varat padarīt zobus baltākus attēlos, izmantojot mobilās lietotnes un lietojumprogrammas, piemēram, Photoshop, īsti balti un skaisti zobi nav aizvietojami.

 

Vai jūsu zobi nav tik balti, kā vēlaties? Zobi var mainīties daudzu iemeslu dēļ – tādi faktori kā ēdiens un dzērieni, ko lietojat, smēķēšana, novecošana, zobu problēmas, medikamenti un pat ģenētika. Zobu balināšana var būtiski ietekmēt cilvēka smaidu un kopējo izskatu. Veselīgs izskats un balts smaids var padarīt jūs jaunāku un pievilcīgāku.

Daudzi zobārstniecības biroji piedāvā balināšanas produktus un pakalpojumus. Kā zobārsts balina zobus? Bieži zobārsts izmanto profesionālus balināšanas produktus, kas izgatavoti no ūdeņraža peroksīda vai karbamīda peroksīda, kas sadalās un izraisa skābekļa nokļūšanu zobu emaljā. Daži zobārsti izmanto lāzera vai gaismas palīdzību, kas aktivizē balināšanas ķīmisko vielu, un tāpēc paātrina balināšanas procesu.

Mūsdienu pasaulē jūs varat iegādāties gandrīz visu tiešsaistē, varat iegādāties arī zobu balināšanas komplektus lietošanai mājās, kas ir paredzēti, lai imitētu zobārsta zobu balināšanas procesu. Šie mājas balināšanas komplekti parasti satur zobu balināšanas līdzekli, kas ir paredzēts, lai paātrinātu balināšanas produkta darbību, un mutes aizsargs, kas darbojas kā zobu kape un aizsargs. Dažos komplektos ir arī papildu priekšmeti, piemēram, remineralizācijas želejas, lai samazinātu zobu jutīgumu vai E vitamīna želejas, lai palīdzētu samazināt smaganu jutīgumu.

Ne visi zobu balināšanas komplekti ir izveidoti vienādi, un daži strādā labāk nekā citi. Mēs esam apkopojuši dažus no labākajiem zobu balināšanas komplektiem.

Tiks aplūkoti tikai zobu balināšanas komplektu efektivitāte, nevis konkrētu zobu balināšanas produktu drošība. Par to drošību vaicājiet savam zobārstam.

  • Smile Direct Club (50 eur)

Uzņēmums, kas nodrošina zobu iztaisnošanas risinājumus mājas apstākļos, piedāvā arī zobu balināšanas komplektu. Komplekts, kas darbojas diezgan efektīvi, satur deviņas peroksīda balināšanas pildspalvas, kuras jūs uzkrāsojat uz zobiem. Uzņēmums reklamē, ka pildspalvas satur “drošu zobu balināšanas līdzekli, ko izmanto zobārsti”. Šķiet, ka balinātājs nerada tik daudz jutīguma kā daži citi gēli.

Papildus balināšanas pildspalvām, komplektā ir arī 20-LED gaisma, kas paredzēta, lai paātrinātu balināšanu. Process notiek ātri. Komplektu var izmantot tikai piecas minūtes no rīta un piecas minūtes naktī vai vakarā.

Ja jūs patiešām vēlaties, lai būtu ideāls smaids, varat pievienot arī zobu taisnošanas komplektu. Komplekts saņem zobu nospiedumu, ko nosūtāt Smile Direct Club. Pēc tam viņi var jums izveidot plānu, lai mājās ar “neredzamajām” (caurspīdīgajām) kapēm varētu iztaisnot zobus.

  • Glo Brilliant (200 eur)

Viens no dārgākiem zobu balināšanas līdzekļiem, ko var izmantot mājās ir Glo Brilliant. Tas izmanto savu patentēto gidi gaismas optikas (G.L.O.) tehnoloģiju, kas ātrāk balina zobus. G.L.O. ietver siltuma un zilā LED gaismas kombināciju. Jums tikai jālieto zobu kape astoņas minūtes vienā lietošanas reizē, un lielākā daļa cilvēku apgalvo, ka pēc pirmās lietošanas reizes viņi jau redz labus rezultātus.

Komplektā jūs saņemsiet GLO kapi, glabāšanas iepakojumu, lādētāju un universālo USB kabeli. Jūs saņemsiet arī peroksīda balināšanas flakonus (40 lietošanas reizēm), lūpu ārstēšanas līdzekli, uzglabāšanas un ceļojuma maciņu un lietošanas pamācības.

  • Auroglow Deluxe (50 eur)

AuraGlow balināšanas komplekts arī apvieno peroksīda balināšanas līdzekli un akseleratora gaismu. Balināšanas želejā ir 35% karbamīda peroksīda, un komplektā ir divas 5 ml šļirces.

Lai atvieglotu lietošanu, kapes var piestiprināt akseleratora gaismai, un jūs saņemat glabāšanas trauku laikam, kad jūs neizmantojat produktu. Kaut arī šis komplekts darbojas neticami labi, kapes ir piemērotas visiem, pretēji tam, kā citiem ražotājiem – pielāgotas jūsu zobiem. Jūs arī nesaņemat tik daudz gēla, cik jūs varat saņemt no dažiem citiem komplektiem.

  • ActiveWow Premium (40 eur)

ActiveWow zobu balināšanas komplekts ir līdzīgs AuraGlow, taču šajā komplektā jūs saņemat nedaudz vairāk. Tas nodrošina divas 5 ml šļirces ar 36% karbamīda peroksīda balināšanas želeju, akseleratora gaismu un fiksatoru; bet jūs saņemat arī reminerilizācijas želeju, lai novērstu zobu un smaganu jutību, un jūs saņemat trīs personīgi termiski veidotas mutes kapes. Veidojamās mutes kapes piekļauj balinošo gēlu tieši jūsu zobiem. Turklāt tas, ka jūs saņemat trīs kapes, nozīmē, ka komplektu var izmantot vairāk nekā viena persona. Balināšanas želeja darbojas efektīvi, un katra ārstēšana ilgst no 5 līdz 15 minūtēm.

  • Cali White Deluxe (35 eur)

Izgatavots no organiskā peroksīda, balināšanas gēls šajā komplektā darbojas ārkārtīgi labi. Bet, kas patiešām padara šo komplektu ievērības cienīgu un ierindo augstāk par dažiem citiem, ir iekļautās kapes. Komfortabli,  BPA brīvi, sastāv no 100% silikona, un tajos ir ventilācijas caurumi, lai jūs varētu izelpot caur muti, kamēr jūs balināt zobus.

Jūs saņemsiet arī trīs kapes, kas ir papildu bonuss. Katra ārstēšana ilgst no 10 līdz 30 minūtēm, un rezultāti ir diezgan ātri.

Vai šis raksts Tev noderēja?
Sending
User Review
3.75 (4 votes)